Europejski Instytut Finansowy - o firmie
Europejski Instytut Finansowy - finansowanie dla firm
Europejski Instytut Finansowy - biuro

Pomagamy firmom odnosić sukcesy dzięki zapewnieniu im finansowania.

Nasz cel

Naszym celem jest wspieranie firm w ich drodze do sukcesu. Wykorzystujemy do tego specjalistyczną wiedzę, możliwości i doświadczenie, aby otworzyć nowe perspektywy rozwoju dla naszych klientów. Budujemy relacje, łączymy ludzi, procesy i rozwiązania, które wspierają postęp i wzrost firm, które nam zaufały.

Cel, wartości i strategia

Naszą ambicją jest być finansowym partnerem i pierwszym wyborem klientów, którzy szukają finansowania.

Jesteśmy Twoim finansowym partnerem.

Firma Europejski Instytut Finansowy

Nasi klienci

Dla kogo pracujemy?.

Naszymi klientami są zarówno JDG, mikroprzedsiębiorstwa, reprezentanci MŚP, jak i duże firmy i korporacje. Obsługujemy większość branż, dlatego możemy dobrać rozwiązania dopasowane do sektora, specyfiki firmy i jej potrzeb.

Nasze wartości.

Dowiedz się jakimi wartościami się kierujemy i dlaczego warto właśnie nas wybrać na swojego partnera biznesowego. Jesteśmy ekspertami w pozyskiwaniu finansowania dla firm.

Wiedza

ponad 14 lat doświadczenia w finansach

Zaufanie

zaufanie jakie otrzymujemy od naszych klientów

Skuteczność

dlatego nie boimy się rozliczać z klientami za efekt

Uczciwość

informujemy o procesie, kosztach, korzyściach, ale i zagrożeniach

Co zyskujesz i co otrzymasz pracując z nami?:

 1. Wiedzę, narzędzia i dopasowany produkt – edukujemy i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu nasi Klienci są bardziej świadomi tego, jakie produkty powinni wybierać i jakich błędów nie popełniać w przyszłości
 2. Partnerskie traktowanie – na każdym etapie masz pełne informacje na temat procesu i statusów Twoich wniosków, dokumentów, czy deklaracji.
 3. Zaufanie – dzięki naszym staraniom Klienci wracając do nas kiedy potrzebują dodatkowych produktów czy rekomendacji
 4. Dopasowany plan – do Twoich potrzeb i odpowiadający na problemy Twojej firmy
 5. Prowadzimy naszych klientów do celu – krok po kroku dokładnie wiesz, co się dzieje, na co trzeba się przygotować i jakie są poszczególne etapy każdego procesu
 6. Relacje na lata – nasi Klienci nas polecają.

Co nas wyróżnia?:

 1. Prowadzimy bardzo dokładne i szczegółowe analizy – dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie i realizując proces, wiemy, skąd zdobyć finansowanie
 2. Gwarancja sukcesu – jesteśmy skuteczni. Dlatego rozliczamy się z klientami za efekt. Nie zapłacisz nam opłat za obsługę jeśli nie zrealizujemy celu
 3. Multiproduktowość – jesteśmy w stanie wybrać produkt, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy
 4. Nie pobieramy opłaty początkowej
 5. Topowa obsługa od A do Z – mamy możliwość obsłużenia każdego klienta, a dzięki wprowadzonym procesom i naszemu doświadczeniu klient otrzymuje pełną informację na każdym etapie prowadzenia jego sprawy / projektu.
 6. Profesjonalne doradztwo – wybieramy dla naszych klientów najkorzystniejsze produkty i dokładnie tłumaczymy, jakie są ich zalety i wady. Dlatego nie zawsze proponujemy najtańszy albo drogi produkt – proponujemy najlepszy i najbardziej dopasowany do potrzeb i specyfiki klienta
 7. Współpracujemy z najlepszymi – przykładem budowania naszych relacji biznesowych i naszego zaplecza jest współpraca z drugą najlepszą kancelarią prawną w Polsce od restrukturyzacji dla firm – Vindico.

Nasze liczby:

0mln
pozyskanego finansowania w zeszłym roku
0
11 lat na rynku. Rozpoczęcie działalności od 2013 roku
0%
Skuteczności pozyskiwania finansowania

Nasze wartości:

 1. Wiedza – ponad 14 lat doświadczenia w finansach, dużych organizacjach, bankach i instytucjach finansowych. Ogromny know how, którym dzielimy się, podnosząc kompetencje naszych ekspertów. Tę wiedzę przekazujemy również z naszym klientom.
 2. Zaufanie – mamy pełne zaufanie do swojego zespołu i własnych działań. To, razem z doświadczeniem, przekłada się na zaufanie jakie otrzymujemy od naszych klientów. Dlatego raz nawiązana współpraca kończy się wieloletnią relacją partnerską, w której klienci korzystają z naszych możliwości pozyskania dla nich finansowania. 
 3. Uczciwość – przekazujemy pełne informacje jak wygląda sytuacja na projekcie, co może zostać osiągnięte i jak to wykonać. Uczciwie informujemy o procesie, kosztach, korzyściach, ale i zagrożeniach.
 4. Skuteczność – dokładnie wiemy z kim współpracować, jak ułożyć proces, gdzie wysłać zapytania i przede wszystkim skąd i jak uzyskać finansowanie. Jesteśmy skuteczni, dlatego nie boimy się rozliczać z klientami za efekt. O nasze wynagrodzenie prosimy wtedy, gdy klient otrzyma finansowanie. Jesteśmy ekspertami.
 5. Zaradność – dopasowujemy się z rozwiązaniami do czasów i potrzeb. Pomagamy rozwiązywać problemy. Dlatego nie ma dla nas tematów straconych. Jesteśmy w stanie rozwiązać nawet bardzo trudne tematy.
 6. Relacje – budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Dlatego często możemy więcej i szybciej niż inni. Dzięki relacjom naszym partnerem jest między innymi druga najlepsza kancelaria prawnicza w Polsce od restrukturyzacji firm.
 7. Profesjonalizm – jak obsługa klienta to zawsze na 100%. Rekomendujemy i polecamy najlepiej dopasowane i najefektywniejsze produkty do prowadzonych biznesów. Staramy się na każdym etapie wszystko dokładnie tłumaczyć, edukować i dzielić się wiedzą.
 8. Czas realizacji – wiemy jak ważny w biznesie jest czas. Dlatego czas realizacji jest dla nas szczególną wartością i staramy się jeszcze w tym samym dniu, kiedy otrzymujemy zapytanie, przesłać zwrotnie do klienta informacje, jak długo może oczekiwać na wynik, co i kiedy zostanie wykonane i ile będzie trwało oczekiwanie na finansowanie. Niektóre tematy jesteśmy w stanie zamknąć w 24h, przy wsparciu ze strony klienta w zakresie dostarczenia niezbędnych dokumentów.
 9. Współpraca – współpracujemy z topowymi instytucjami finansowymi, bankami, prawnikami, pośrednikami. Stawiamy na współpracę zewnętrzną i wewnętrzną. Dlatego czas realizacji naszych projektów potrafimy skrócić do minimum – pomagamy sobie wewnątrz organizacji.
 10. Mobilność – jesteśmy dostępni cały czas i jeździmy do klientów wszędzie w Polsce. Dlatego, że wiemy jak ważne jest poznanie się, zdobycie zaufania, a przede wszystkim sprawne realizowanie potrzeb.

Uzyskaj dedykowaną
bezpłatną konsultację

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami. Udzielimy niezbędnych informacji i pokierujemy całym procesem.