Autor: Admin

Oceń ten artykuł

Europejski Instytut Finansowy, z dumą informuje, że od 2020 roku nieprzerwanie posiada prestiżowy certyfikat „Rzetelna Firma”. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w transparentne, uczciwe i profesjonalne prowadzenie działalności, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszych partnerów oraz klientów.

Certyfikat „Rzetelna Firma” to gwarancja dla naszych współpracowników, partnerów oraz klientów, że EIF działa w oparciu o najwyższe standardy etyczne, dbając o dobro swoich kontrahentów i przestrzegając wszelkich norm prawnych.

Dla Europejskiego Instytutu Finansowego nieprzerwane posiadanie tego certyfikatu przez trzy lata jest nie tylko źródłem dumy, ale przede wszystkim dowodem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci i partnerzy. Będziemy kontynuować nasze wysiłki, by w przyszłości nadal być godnymi tego zaufania.

Za wszelkie wsparcie i zaufanie dziękujemy i zapewniamy o naszej nieustającej determinacji w dążeniu do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Certyfikat Rzetelna Firma

Zapisz się na nasz newsletter.

Zapisując się na newsletter akceptujesz politykę prywatności EIF. Pamiętaj w każdym momencie możesz wypisać się z listy.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zadzwoń (22) 299 69 99

Podpowiemy, zarekomendujemy i dopasujemy najlepszy produkt do Twoich potrzeb. Porozmawiajmy co możemy dla Ciebie zrobić.